2023-03-15 11:00:00

Zapisy Wykłady

Zapisy wtorek, czwartek  godz 15 -17 lub telefonicznie 600261920 Zapraszamy 


Każdy uczesnik  otrzymuje w cenie kursu komplet materiałów szkoleniowych, dostęp do portalu z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych  oraz wykładami

Zapisy wykłady wtorek czwartek godz. 15 - 17 w siedzibie firmy znajdującej się   przy ulicy Bohaterów Warszawy 7  w Busku - Zdroju, wejście od strony sklepu Rossman. 

2023-03-15 11:00:00

Kawasaki Z650 oraz Suzuki SFV 650

  Zapraszamy na profesjonalne kursy motocyklowe. Do dyspozycji kursantów motocykle: Suzuki SFV 650 Gladius, Kawasaki Z 650, YBR-250, YBR-125. Szkolenie obejmuje jazdy po Busku-Zdroju, placu manewrowym, wyjazdy do Kielc i Tarnobrzega.


pozostałe aktualności


Zobacz

Kategoria B

Szkolenie podstawowe kat.B prowadzone jest w formie kursu, który składa się z części teoretycznej prowadzonej w formie wykładów i części praktycznej (jazdy).

  • Zajęcia teoretyczne odbywają się w sali wykładowej naszego ośrodka i obejmują 30 godzin w czasie, których osoby szkolone zapoznają się z wiedzą niezbędną do bezpiecznego poruszania się po drogach. Zakres materiału obejmuje zagadnienia związane z przepisami ruchu drogowego, techniką kierowania, obsługą samochodu (czynności kontrolno-obsługowe) oraz zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Wykłady są prowadzone w oparciu o profesjonalne programy szkolenia kierowców firmy Winfor z wykorzystaniem środków audiowizualnych i multimedialnych. Dzięki temu wiadomości są przekazywane  w prosty a zarazem ciekawy i zrozumiały dla kursanta sposób. Cykl wykładów kończy się egzaminem wewnętrznym, który jest przeprowadzany zgodnie z zasadami obowiązującymi na egzaminie państwowym. Polega on na rozwiązaniu testu egzaminacyjnego składającego się z 32 pytań: 20 z wiedzy podstawowej i 12 z wiedzy specjalistycznej. Tylko jedna odpowiedź jest prawidłowa. Czas trwania testu egzaminacyjnego wynosi maksymalnie 25 minut. Warunkiem uzyskania wyniku pozytywnego jest zdobycie co najmniej 68 punktów z 74 możliwych.

Zajeciaterotyczne.jpg 

  • Zajęcia praktyczne odbywają się  z wykorzystaniem samochodów marki Toyota Yaris. Dokładnie takimi samymi pojazdami dysponuje ośrodek egzaminowania w Kielcach. Program szkolenia obejmuje zajęcia na placu manewrowym, ruchu miejskim oraz  na drogach poza obszarem zabudowanym. Podczas szkolenia duży nacisk kładziemy na jazdę w Kielcach po trasach egzaminacyjnych. Jazdy odbywają się z instruktorem prowadzącym, który sprawuje opiekę nad kursantem od pierwszej godziny aż do zaliczenia egzaminu. Terminy i godziny jazd są dostosowane do indywidualnych potrzeb osób szkolonych. 

  •  Wszystkie nasze auta wyposażone są w klimatyzację, ABS, wspomaganie kierownicy i komplet poduszek powietrznych zapewniających bezpieczeństwo podczas jazdy.