2016-08-19 20:19:12

Nowy kurs

Nowy kurs rozpoczynamy 14 marca   o godzinie 15 w siedzibie firmy  

Każdy uczesnik  otrzymuje w cenie kursu komplet materiałów szkoleniowych, dostęp do portalu z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych  oraz wykładami

Zapisy wykłady wtorek czwartek godz 15 - 17 w siedzibie firmy znajdującej się w Pawilonie Rozwój przy ulicy Batorego 1 w Busku - Zdroju

2016-07-24 21:30:13

Toyota Yaris

Szkoła Jazdy Libuda zaprasza na kursy prawa jazdy z wykorzystaniem samochodów Toyota Yaris.

pozostałe aktualności


Zobacz

Program szkolenia

Jazda motocyklem i motocykle to dla nas pasja. Korzystając z długoletniego doświadczenia  staramy się nie tylko przygotować kursantów do egzaminu państwowego ale przede wszystkim przekazać wiedzę niezbędną do sprawnego i bezpiecznego poruszania się motocyklem. Dużą uwagę przykładamy do ubioru motocyklisty naszym kursantom zapewniamy atestowane kaski integralne,ochraniacze, odzież i rękawice motocyklowe. Szczególnie zapraszamy osoby, które nie miały kontaktu z motocyklem odpowiednio dobrany program szkolenia oraz motocykle o różnej mocy zapewnią bezstresowe zdobywanie umiejętności poruszania się motocyklem. 

Program szkolenia obejmuje:ćwiczenia egzaminacyjne (slalom wolny,ósemka,ruszanie na wzniesieniu, slalom szybki, ominięcie przeszkody, hamowanie awaryjne), pokonywanie łuków z użyciem przeciwskrętu, technikę hamowania motocyklem w zróżnicowanych warunkach, prawidłową zmianę i redukcje biegów, jazdę z pasażerem, jazdę w ruchu drogowym, przejazdy trasami egzaminacyjnymi i drogami o podwyższonej prędkości.

Jazdy szkoleniowe są prowadzone z  wykorzystaniem motocykli:

  • Yamaha YBR 125 początkowe godziny szkolenia i jazdy dla kursantów kategorii A1
  • Suzuki SFV 650 Gladius motocykl szkoleniowy dla prawa jazdy kategorii A2
  • Suzuki SFV 650 Gladius motocykl szkoleniowy dla prawa jazdy kategorii A

Nasze motocykle są dokładnie takie same jak są wykorzystywane podczas egzaminów w WORD Kielce.Podczas jazd szkoleniowych stosujemy łączność radiową zapewniającą stały kontakt pomiędzy kursantem a instruktorem.

Yamaha.Ybr125