2023-03-15 11:00:00

Zapisy Wykłady

Zapisy wtorek, czwartek  godz 15 -17 lub telefonicznie 600261920 Zapraszamy

Każdy uczesnik  otrzymuje w cenie kursu komplet materiałów szkoleniowych, dostęp do portalu z aktualną bazą pytań egzaminacyjnych  oraz wykładami

Zapisy wykłady wtorek czwartek godz. 15 - 17 w siedzibie firmy znajdującej się   przy ulicy Bohaterów Warszawy 7  w Busku - Zdroju, wejście od strony sklepu Rossman.

2023-03-15 11:00:00

Kawasaki Z650 oraz Suzuki SFV 650

Zapraszamy na profesjonalne kursy motocyklowe. Do dyspozycji kursantów motocykle: Suzuki SFV 650 Gladius, Kawasaki Z 650, YBR-250, YBR-125. Szkolenie obejmuje jazdy po Busku-Zdroju, placu manewrowym, wyjazdy do Kielc i Tarnobrzega.

pozostałe aktualności

Kategoria A1, A2 i A

Kurs prawa jazdy kategorii A1

Celem kursu jest przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii A1, upoważniającej do prowadzenia motocykla o pojemności skokowej silnika nieprzekraczającej 125 ccm i mocy silnika nieprzekraczającej 11 kW(15KM). Kategoria A1 jest dostępna od 16 roku życia za zgodą rodziców lub prawnych opiekunów. Kurs można rozpocząć trzy miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. Szkolenie odbywa się na motocyklu Yamaha YBR 125.

Kurs prawa jazdy kategorii A2

Kategoria A2 uprawnia do kierowania motocyklem o mocy nieprzekraczającej 35 kW i stosunku mocy do masy własnej nieprzekraczającym 0,2 kW/kg. Dodatkowo kategoria A2 umożliwia prowadzenie motocykla trójkołowego o mocy do 15 kW. Kategoria A2 jest dostępna od 18 roku życia. Szkolenie odbywa się na motocyklu Suzuki Gladius 650, Kawasaki Z-650

Kurs prawa jazdy kategorii A

Celem kursu jest przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy kategorii A pozwalającej na kierowanie motocyklem o dowolnej mocy i pojemności. Kategoria A jest dostępna od 24 roku życia. Jeśli kandydat posiada prawo jazdy kategorii A2 może uzyskać kategorię A od 20 roku życia. Kurs w zakresie kategorii A można rozpocząć trzy miesiące przed osiągnięciem wymaganego wieku. Szkolenie odbywa się na motocyklu Suzuki Gladius 650, Kawasaki Z-650

Szkolenie w zakresie kategorii A, A1 i A2 jest realizowane w części teoretycznej i praktycznej.

• Część teoretyczna obejmuje cykl zajęć poświęconym przepisom ruchu drogowego,pierwszej pomocy przedmedycznej, budowy i eksploatacji motocykla,techniki jazdy oraz zagadnieniom dotyczącym bezpiecznej jazdy i ubioru motocyklisty
  • Część praktyczna składa się z 20 godzin realizowanych na placu manewrowym oraz  w ruchu drogowym. Jazdy w ruchu drogowym są częściowo przeprowadzone przez instruktora w roli pasażera na jednym motocyklu. Ułatwi to opanowanie techniki jazdy oraz bieżące kontrolowanie poczynań przyszłego motocyklisty. Resztę godzin spędzisz samodzielnie na motocyklu jazdy będą prowadzone z użyciem drugiego motocykla asekuracyjnego ewentualnie auta i łączności radiowej. Jako jedyni w regionie zapewniamy wyjazdy do Kielc oraz Tarnobrzega  celem przejazdu trasami  egzaminacyjnymi.
ybr 125